Hakkımızda

Biz Kimiz? Sofra Yemek Tarifleri Ekibi ve Daha Fazlası

Selamlar ben Murat 1973 Lüleburgaz doğumluyum. www.sofrayemektarifleri.com ailesi olarak 2014 yılındından bu yana gastronomi ve yemek sektöründe hizmet veren tecrübeli ekip üyelerinden oluşmaktadır. Yemek tarifleri konusunda salt bilgilere sahip ekip üyelerimiz sürekli olarak arama motorlarının güncellemelerini takip etmekte ve bunları deneyimlemektedir.

hakkımızda
biz kimiz

Sofra yemek tarifleri ekibi olarak işimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın yegane sebebi de budur. Çünkü biliyoruz ki; bir işi ne kadar çok severseniz o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ailemize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. Destek için buradan bizle iletişim kurabilirsiniz.

Yemek tarifleri konusunda bahane değil çözüm üretiyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin zor bir iş olduğunu biliyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işimizi yürütürken “bahaneler” değil “çözüm” üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Günlük iş akışını düzenliyor ve yazılım ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Destek Mail : iletisim@sofrayemektarifleri.com